Moro 169

Moro 169
Moro 169
Moro 169Moro 169
Rozměry Rozměry 2

Moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Moro - Stoff / Leder 169 - klasická sedací soupravav novém kabátě. Velkou výhodou je nový speciální typ sedáku s viskózní pěnou, která se hojně užívá v matracích na spaní. Tato pěna reaguje na lidské teplo, při pokojové teplotě je pěna tužší, při zahřátí při sezení (cca 10 minut) sedák díky zahřátí změkne a kopíruje tvar těla. Díky tomu sedací souprava nevyvíjí takový tlak na často namáhané klouby. Celkový designu podtrhuje decentní okrasný prvek - zvýrazněné kontrastní šití. Tento luxusní prvek a ukázka prvotřídní ruční práce německých čalouníků u tohoto modelu lahodí oku a dekorativně doplní každý interiér.

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako sestava do U.

Složení sedáku typu Pontura:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Viskozová pěna
  • Rouno

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.