Montevideo 133

Montevideo 133
Montevideo 133
Rozměry

 

Montevideo - Stoff / Leder 133 - dizajnová vysoká sedací souprava. Šikovné užší opěrky na ruce se hodí i do menších prostor. Pocit pohodlí je umocněný pohodlným sedákem typu BOX spring. Efekt tohoto systému odpružení je jedinečný. Jednotlivé sedací zóny použité v systému Box spring vytváří podpůrnou roli pro příjemný komfort sezení, uvolňují tlak a přizpůsobují se individuálně tělu. Optimálně rozkládá hmotnost a zajišťuje měkké dosednutí a zároveň pružné vstávání. Tohoto efektu je dosaženo díky protiběžné práci dvou pružinových matrací uvnitř systému Box spring. Skvěle se hodí i pro zákazníky, které při užívání sedací soupravy limitují některé zdravotní problémy.. Sedací souprava se vyrábí také v rohové verzi. Kontrastní štepování ve vybraných barvách je pro sedací soupravu Viktoria samozřejmostí, ale vyrábí se i v barvě potahu (nekontrastní).

Složení sedáku typu BOX spring:

  • Bonellové pružinové jádro 9 cm
  • Netkaný potah
  • Taštičkové pružinové jádro 11 cm
  • Vysoko elastická PU pěna
  • Horní krytí

Typickou vlastností tohoto systému je dosažení optimální ergonomie kvality sezení a to tak, že horní a dolní část matrace tvoří kompaktní celek a díky tomu pracují společně. Tím je zajištěna pro páteř a svaly při relaxaci anatomicky správná opora. Navíc je prodyšný a optimálně reguluje teplotu vzduchu.

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a co teprve, až si do sedačky sednete...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu.

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Od roku 2012 jsme  AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL

Za rok 2013 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav PONSEL v ČR

  

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek ( s 5ti letou zárukou ) a modulů doporučejeme návštěvu nejbližší prodejny, kde Vám obratem zpracujeme cenovou kalkulaci.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.