Sigma 3 2 1

Sigma 3 2 1
Sigma 3 2 1
Sigma 3 2 1
Sigma 3 2 1
Sigma 3 2 1
Sigma 3 2 1Sigma 3 2 1Sigma 3 2 1Sigma 3 2 1Sigma 3 2 1

Moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

SIGMA - Stoff / Leder 301, klasická romantická sedací souprava bavorského stylu. - obloukové područky kontinuálně přechází do opěráků a umožňují velmi komfortní relax.

Sedačka má robustnější celomasivní konstrukci, je velmi prostorná, dá se v ní najít veliké spektrum poloh sezení a relaxu. 

Pohodlí je podporované ještě nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativních charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL. 

Vstoupit do prodejny můžete ZDE:

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2016 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.