Atlantis

Atlantis
Atlantis
Atlantis
Atlantis
Atlantis
AtlantisAtlantisAtlantisAtlantisAtlantis

Moderní - funkční - kvalitní

Německá sedací souprava, vyráběna na Slovensku pro trhy západních zemí EU

Rozkládací sedací souprava, u které tato vlastnost nejde na první pohled poznat. Důmyslné vytažení spodní části 3AL F dovoluje vytvořit lůžko pro uložení návštevy nebo vytvoření pohodlného lůžka pro domácí při sledování televize nebo domácího kina.

Atlantis má nastavitelné, ergonomicky dokonalé opěrky zad - jemné nastavení zabezpečí kvalitní mechanismus - až 30 poloh. Úložný prostor pro lůžkoviny je prostorný, odvětraný a snadno přístupný.

Rám je přesný z trvdého bukuvého dřeva, sedáky jsou konstrukčně vybaveny vlnitými mosad pružinami a sendičovou latexovou pěnou - výsledkem je bezporuchová rozkládací sedačka s dlouhou životností, která se nekazí a neprosedá ani po nekolika letech.

Variabilita: Atlantis má 13 modulů, ze kterých lze vyskládat 12 rohových verzí + 5 verzí do U s manuální výsuvem nebo bez výsuvu sedáků, s rozkladem lůžka nebo bez rozkladu, s úložným prostorem nebo bez úložného prostoru.

Při výrobě této sedací soupravy je kladený mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených převážně z Německa a Belgie - PUR pěny, kovových vlnovců, pružin, nosných částí a mechanických komponentů.

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním aspektem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užíváním sedací soupravy a její údržbou.

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M

 

DŮLEŽITÉ: Vstoupit do prodejny můžete ZDE:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 480, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2Q/2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.