Peru L

Peru L
Peru L
Peru L
Peru L
Peru LPeru LPeru LPeru L

NOVINKA 2017 

tato sedací souprava byla poprvé prezentovaná na největším mezinárodním veletrhu v Evropě Imm Cologne 2016, kde byla přednětem nebývalého zájmu široké veřejnosti, designérů, interierových poradců, architektů a novinářu.

Sedací soupravu Peru vystavena exlusivně na všech prodejnách sítě Sofaland přesně ve stejných provedeních, jako je možné vidět na fotografiích

Více informací o nové sedací soupravě Peru, ceny, rozměrové možnosti a dodací podmínky Vám radí sdělíme zatím telefonicky na čísle +420 602 33 77 39 nebo přes formulář Dotaz na prudukt, který se nachází ve spodní části této stránky.

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu.

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Od roku 2012 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL

Za roky 2013 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav PONSEL v ČR

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek ( s 5ti letou zárukou ) a modulů doporučejeme návštěvu nejbližší prodejny, kde Vám obratem zpracujeme cenovou kalkulaci.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.