Zajímavé odkazy

Vlasta Redl je český zpěvák, textař, skladatel a multiinstrumentalista (hraje na kytaru, klávesy, piáno, mandolínu, tamburínu a další nástroje), nově dnes už i spisovatel (napsal a v nedávné době úspěšně vydal svoji první knížku s poutavým názvem "My tři a Já"). Ve své tvorbě dokázal osobitě skloubit rock, bigbít, folk a lidovou hudbu. Píše také scénickou hudbu a produkuje, podílel se na téměř 60 albech. Žije na svém statku Tramtárie v Kobeřicích u Brna na úpatí Ždánického lesa.

David Velčovský - dlouholetý spoluhráč Vlasty Redla na bicí nástroje, je společníkem a jednatelem společnosti SOFALAND s.r.o. V současné době umělecky působí v slavné zlínské kapele AG Flek

Josef Pepa Šobáň - dlouholetý spoluhráč Vlasty Redla na baskytaru, kapelník (dnes už legendární kapely, která si mohla dovolit jmenovat se "Každý den jinak", je vedoucím pobočky SOFALAND s.r.o. ve Zlíně. V současné době umělecky působí ve slavné zlínské kapele AG Flek, kterou před lety spoluzakládal s Ivošem Viktorinem, Blankou Táborskou a Karlem Markytánem.

AG Flek je snad nejslavnější folkrocková zlínská hudební skupina, založená v roce 1977.Skupina se prosadila v letech 1978 až 1981 na festivalu Porta. Za svoji pozdější folkrockovou tvář skupina vděčí Vlastovi Redlovi. V 90. letech skupina spolupracovala s Hradišťanem. Z této spolupráce vzniklo album AG Flek a Hradišťan. Po této spolupráci skupina utlumila svojí činnost. V roce 1996 se AG Flek vrací v mírně rozšířené původní sestavě ke svým kořenům. V tomto složení působili do roku 2001, kdy opět svojí činnost utlumila. V roce 2007 se skupina opět v mírně rozšířené původní sestavě sešla a začala v rámci oslav 30. výročí založení svou koncertní činnost.

Pětinásobná Zlatá slavice Naďa Urbánková zažívá v posledních letech úspěšný návrat na naši hudební scénu. SOFALAND s.r.o. vlastní, financuje a spravuje oficiální webové stránky Nadi Urbánkové . Podíleli jsme se na digitalizaci fotografií z různých období její umělcké kariéry - například z éry v divadle Jiřího Suchého SEMAFOR, z účinkování s Country Beatem Jiřího Brabce, z filmu, z divadel, z různých spoločenských událostí ale ze soukromého života.

Moravská folk rocková hudební skupina Bokomara - doprovodná kapela Nadi Urbánkové více na www

Sofaland s.r.o. sponzorsky podporuje taktéž největší slovenský festival zaměřený na folk & country Loděnica

Spolupracujeme a doporučujeme brněnské relaxační studio www.yogashalabrno.cz, které Vám nabídne jógu v té nejjednoduší podobě, přinese pocit klidu a vyrovnanosti.  

Dále pak podporujeme www.utulek-marsovice.estranky.cz

Sedací soupravy jsou vyráběny z kvalitních materiálů - bukový masiv (nosní část), jako výplň bývá použita latexová pěna v různých kombinacích s pružinami a popruhy, potahové látky je možné navolit z různých materiálů – mimořádně atraktivní syntetická (polyuretanová) kůže nové generace „Prestige“, pravá kůže, snadno udržovatelné tkané vysokozátěžové textílie s teflonovou úpravou (Aqua Clean) s oděruodolností až 90 000 martindale, mikroplyše luxusního vzhledu a příznivé ceny. Sedací soupravy, rohové sedací soupravy a rozkládací sedací soupravy, kovové postele, polstrované postele, jídelní stoly, čalouněné židle ze stejných materiálů a barev jako sedací souprava ( řešení vhodné do prostor, kde je spojen obývací pokoj s kuchyní nebo jídelnou ) vynikají skvělým moderním designem, kvalitním řemeslným zpracováním a širokou škálou volitelných sestav, materiálů a barev.

Rozrůstající se síť našich prodejen je výhradně situována ve významných obchodních centrech : Obchodní centrum Orco Spektrum Průhonice - PRAHA, Obchodní cetrum ŠESTKA - PRAHA RUZYNĚ, Campus Square BRNO, Olympia OLOMOUC, Centro ZLÍN a Forum LIBEREC

 Od roku 2006 pravidelně vystavujeme na největších veletrzích bydlení: Mobitex – BVV Veletrhy Brno, Pragointerier – Incheba Praha – Holešovice, For Habitat – PVA Letňany Praha.
 
V prodejnách budete obslouženi odborně vyškoleným personálem. Prodejna v Praze – Průhonicích se nachází hned vedle největšího aquaparku ve střední evropě Aquapalace Praha.